субота, 18 березня 2023 р.

 

Нам сподобалося відзначати  свято Міжнародного дня математики, тому 15 березня на уроках та перервах  продовжили Пі-активності , від яких були у захваті.  Другий день пройшов під гаслом «Калейдоскоп  відкриттів безкінечної послідовності: від теорії до практики». Учні 5-8 класів слухали про історію виникнення свята числа Пі,  дізнавалися   цікаве й історичне про математику, грали в онлайн-ігри, малювали Пі-горизонт, не забули й згадати про  День народження Альберта Ейнштейна. Познайомилися з одним з способів запам'ятовування найбільшої кількості цифр числа Пі, на практиці знайшли значення математичної константи, переконалися, що вона не залежить від розмірів кола.

Учні 9-11 класів познайомилися з одним з способів доведення   твердження, що число Пі  дорівнює відношенню довжини кола до його діаметру. Виготовили  обереги тим, хто боронить територіальну цілісність і незалежність нашої держави, оберігає кожного з нас! Нехай ці українські віночки- символ перемоги, святості, щастя, успіху, могутності, миру, сонця оберігають наших захисниць та захисників!

Ліцеїстам  сподобалося відзначати свято Міжнародного Дня Пі. Це нагода полюбити науку й познайомитися з неочевидними її сторонами. Завдання проведенні в межах Дня Пі допомогли зрозуміти, що математика – це не тільки про вивчення алгоритмів і правил, а про красу природи та простір фантазії.












 



















 

 



Міжнародний день математики, Міжнародний день числа Пі — крута нагода перевірити власні математичні знання та навички.  Напередодні учні 7-х класів зробили спільну фотографію у дворі ліцею.  Але яку!

14 березня у ліцеї  на уроках та  перервах відчувалася атмосфера, яка була наповнена магією, таємничістю, азартом, допитливістю, творчістю. День пройшов  під гаслом  ««Навколо числа π. : історії, міфи, цікаві факти»  Ярослава Наконечна разом з 7-Б класом  на уроці фізики розвивали математичну компетентність при розв'язуванні задач на Закон Архімеда та застосування числа Пі при  розв'язуванні задач фізичного змісту.

Віта Саранчук провела вікторину у 6-Б класі «На дні народженні у числа Пі». Учні дізналися  історію свята та цікаві факти про найважливішу математичну константу. У записі числа Пі діти намагалися знайти дату свого народження та номер телефону, встановили рекорд у класі на запам’ятовування цифр після коми.

Владислав Братко підготував для учнів 9-х та 5-х класів різноманітні завдання, за допомогою яких розшифрували  ще більше цифр числа Пі, ще більше згуртовувалися, коли виконували  математичні  завданнями, які вимагали творчості, креативності, математичної компетентності.

Ольга Босенко з  учнями  9-А класу на уроці  говорили про  цікаві факти, пов'язані з  магічним числом.

Світлана Ліпач з учнями 7-Б, 8-В та 8-Д  класів виготовляли макети числа Пі. Діти досить креативно підійшли до підбору матеріалу для виготовлення виробу. З учнями 10-А, Б класів  обмінювалися враженнями , який саме цікавий факт про магічне число їх вразив, писали  «Пі-вірш».

Рознюк Людмила змогла об'єднати на перервах усіх учнів 5-х та 7-х класів навколо плакату співпраці «Число Пі». Результат вразив усіх! З учнями  11-А класу розглянули  тему  «Число Пі в геометричних формулах», для 10-В та 7- Г класів були проведені цікаві вікторини та інформаційні хвилини.

На практиці учні 7-В класу з Наталією Юрченко  дізналися,  як у минулому визначали значення числа Пі. До того ж перерви з вчителем   проходили  з користю. Не забули  про гру  в Дартс, яка  прекрасно розвиває координацію рухів і техніку усного рахунку.

Сьогодні  усі ліцеїсти з  цікавістю досліджували  та пізнавали нове і все завдяки магічному числу Пі!